Ünal Gümrük Müşavirliği
• Ünal Gümrük Müşavirliği, 10 yılı aşkın süredir Gümrük Müşavirliği ve Dış Ticaret Danışmanlığı faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamızın ana prensipleri; mevzuatı anlık takip ederek müşterilerini bilgilendirmek, güven, ticari sırların korunması, mutlak müşteri çıkarlarının gözetilerek kaliteli hizmetten ödün vermemektir.

• Hizmet verdiği alanda en iyi olma gayesiyle tükenmeyen arayışları ve yeni çözümler üreten yapısı ile Ünal Gümrük Müşavirliği; kanunların öngördüğü hukuki zorunlulukların tamamını yerine getirerek, müşterilerinin kendisine devretmiş olduğu sorumluluğun gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi misyon edinmiştir.

• Ünal Gümrük Müşavirliği, her departmandaki eğitimli, genç, dinamik personel kadrosuyla ülkemizin önde gelen kuruluşlarına hizmet veriyor olmaktan gurur duymaktadır. Ana felsefe olarak kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş ve bu konuda her türlü modern yatırımlarını tamamlamıştır.


Vizyonumuz


Önce hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hızlı ve güvenilir gümrük müşavirliği hizmeti vermektir.

Misyonumuz


Uzman ve deneyimli kadromuzla, en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, müşterilerimizin kanuni hak ve menfaatlerini daima koruyarak, işlemlerini hiçbir gecikme, cezai durum ve infiale düşürmeden minimum sürede sonuçlandırmaktır.

Temel Prensiplerimiz

• Müşterilerimiz çözüm ortağımızdır, hedefleri bizim hedeflerimizdir.

• Yapılan tüm işlemlerde etkin ve mükemmel olmaya çabalar ve ''Başarısızlığın mazereti yoktur'' anlayışıyla hareket ederiz.

• Yaptığımız işleri sürekli değerlendirir, iyileştirir, yeniler, ve kendimizle rekabet ederiz.

• Bu temel prensiplerimiz doğrultusunda, sizlere, daha hızlı, daha güvenilir ve daha kaliteli hizmet vermeye devam etmenin gururunu yaşamaktayız.

A